gallery/vintage_logo_detail

EGESOY    |   444 6 371

gallery/evesyasidepolama.com.tr

Hakkımızda

 

Taşımacılık konusunda zaman içinde yenilikler ve gelişmeler söz konusu olmuştur. Gelişmelere bakıldığında, diğer sektörel gelişmeler ile beraber ilerleme sağlandığı görülebilmektedir. Firma olarak özellikle eşya üretimi konusundaki gelişmeler ile beraber ilerleme sağlamakta ve bu eşyalara uygun şekilde taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

Eşyaların türlerine göre belirlediğimiz araç seçimlerimiz ve paketleme hizmetlerimiz sayesinde eşyalarınızın tam olarak korunmaları sağlanabiliyor. Bunun yanında da depolama hizmetlerimiz de aynı kalitede devam etmektedir. Firmamız güvencesine teslim ettiğiniz eşyalarınız belirttiğiniz zaman süresince profesyonel olarak korunmaktadır. Egesoy Ofis ve Ev Taşımacılığı ile güven içinde bir taşınma süreci geçirebilirsiniz.

Ev ve ofis taşımacılığı alanında ülkemizde birçok firma hizmet sunuyor. Firmaların bu alandaki faaliyetlerinde her zaman için kalite standartları söz konusu olmalıdır. Bugüne kadar kalitesiz hizmetlerden dolayı birçok kişi mağduriyet yaşadı. Dolayısı ile de bu sektör içinde güvensizlikler oluştu. Son zamanlarda sigorta kapsamında yapılan bu faaliyetler sayesinde artık güven olgusu oluşmaya başladı. Her firma aynı kalitede hizmet sunmadığından bu alandaki hizmetlerde zaman zaman tekrarlanan mağduriyetler oluşabiliyor. Firma olarak sizler için her zaman profesyonel olarak hizmet sunuyoruz.

Depolama ya da taşıma faaliyetlerinde eşyalarınıza en uygun araçlar ve paketleme malzemeleri seçiliyor. Eşyalarınız için tam olarak bir koruma hizmeti verildiğinden güven içinde hizmet alabilme şansınız olmaktadır. Egesoy sayesinde ofis eşyalarınız ve makineleriniz için de kaliteli ve hızlı bir hizmet alabilirsiniz. Eşyalarınız size belirtilen zaman içinde transfer edilecek ve aynı kaliteleri ile size teslim edilecektir. Sigorta kapsamında taşınan eşyalarınız için en uygun hizmeti firmamızdan alabileceksiniz.

Kurulduğumuz tarih itibari ile piyasa içindeki yeniliklerin takipçisi olarak hizmet sunduğumuzda bu alanda kaliteli bir imajımız oluşmuştur. Bu sayede sizlere kalite garantisi de sunabilmekteyiz. Uygun fiyat politikamız devam ettiğinden ekonomik açıdan da avantaj yakalayabileceksiniz. Ofislerinizde ya da evlerinizde yıllardır kullandığınız eşyalarınızı güven içinde nakil edebiliyor olmanız sizler için bir mutluluk kaynağıdır. Bu bakımdan firma olarak sizlere kaliteli ve hızlı bir hizmet sunmaktayız.

Evden eve nakliyat konusunda firmamızdan alacağınız hizmetler uygun ücret politikamıza dâhildir. Piyasada bu konuda çok yüksek fiyatlar talep edilebiliyor. Sigorta kapsamında ve ekonomik olarak firmamızdan alacağınız bu hizmetler sizler için hem zaman bakımından hem de kalite bakımından avantaj sağlayacaktır.